Шановні покупці, статус товарів змінюється протягом дня (обраний вами товар може бути в резерві на іншого покупця). Наявність уточнюється безпосередньо менеджером.

Дошки магнітно-маркерні

Вченими доведено, що більш 80-85% осіб краще сприймають інформацію візуально. І не дарма ж народна мудрість говорить: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

 

З дошкою як такою ми знайомі ще зі школи. Саме завдяки їй, ми отримали всі наші знання. Потім був інститут. Але з закінченням навчання з дошкою ми не попрощалися.

Адже для того, щоб досягти успіхів і стати хорошим професіоналом, знавцем своєї справи, потрібно вчиться, потрібно рости. Кожен керівник, який дбає про особистісне та професійне зростання співробітників обов'язково обладнає конференц-зал для проведення нарад та тренінгів.

І звичайно незамінною для проведення цих заходів стане магнітно-маркерна дошка.

магнітно-маркерна дошка


В Україні магнітно-маркерна дошка - це чудовий засіб для передачі візуальної інформації.

Покриття магнітно-маркерні дошки дозволяє користуватись нею досить довго, адже вся інформація нанесена маркерами легко стирається.

Відгуки про магнітно-маркерні дошки хороші, що дозволило їй зайняти гідне місце в списку офісних і канцелярських приладь.

Виробники пропонують не тільки додаткову інформацію і дошки стандартних розмірів, а й дошки будь-яких розмірів на замовлення.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Ваш номер телефону не буде зібрано або використано для маркетингових цілей

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×