Шановні покупці, статус товарів змінюється протягом дня (обраний вами товар може бути в резерві на іншого покупця). Наявність уточнюється безпосередньо менеджером.

Про Нас

Вітаємо, шановні клієнти і відвідувачі!

"Творити мистецтво може лише обранець, любити мистецтво-кожна людина" Жюльєн Грюн

Інтернет-магазин LUCKY-ART пропонує кращі матеріали для професіоналів-художників і дизайнерів: різні мольберти (студійні, настільні, переносні і декоративні), етюдники і палітри, папки і пенали, полотна, модульні підрамники і щипці, різні пензлі і фарби. Ми пропонуємо не тільки професійні інструменти, а й подарунки для творчих людей: для майстрів, для любителів і для початківців.

Творчість це ще прекрасний відпочинок від повсякденних буднів!

 

Так само ми приділяємо багато уваги дитячій творчості і розвитку.

Чудовий український педагог Василь Олександрович Сухомлинський говорив що діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

У нашому магазині можна придбати не тільки фарби, палітри і дитячі мольберти, але і різні інтелектуальні розвиваючі ігри по системі Нікітіних, а також бізіборди Монтессорі, які підготують вашу дитину до реального світу предметів і взаємодії з ними. Наші абетки, виготовлені з екологічно чистого матеріалу-дерева, допоможуть швидко і весело навчити дітей читати не тільки рідною мовою, а й польською, англійською, російською, а цифри познайомлять малюків з захоплюючим світом математики. Великим попитом користуються навчальні абетки за системою Брайля і для людей з вадами слуху.

Відмінною особливістю наших пропозицій є те, що багато виробів виготовлені з дивного матеріалу - карпатського бука. Його естетичні та технологічні характеристики давно стали популярними серед знавців. Бук має красиву і однорідну деревину, щільну і міцну. Стверджують, що чим старше дерево, тим сильніша його енергетика і вплив на людину.

Наш інтернет-магазин LUCKY-ART на ринку вже 6 років. (Див.розділ «Документи і сертифікати»).

Пишаємося тим, що пропонуємо нашим клієнтам продукцію виключно українських виробників, відмінної якості та міцності. Виконуємо замовлення клієнтів швидко (сьогодні замовили, завтра - відправили).

Насолоджуйтесь творчістю, творіть і перемагайте лінь, нудьгу, женіть геть сірі будні. Наповнюйте світ радістю і яскравими експериментами! Творіть Гармонію і Красу!

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Ваш номер телефону не буде зібрано або використано для маркетингових цілей

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×