+38 (096) 282-67-89
+38 (050) 837-53-06
НОВОРІЧНА АКЦІЯ - безкоштовна доставка Укрпоштою
НОВОРІЧНА АКЦІЯ - безкоштовна доставка Укрпоштою
Популярні товари
Lucky-Art

Доброго дня, шановні клієнти та відвідувачі!
Наш інтернет магазин LUCKY-ART пропонує наступні види товарів для художників від українських виробників:

Мольберти. Етюдники. Полотна

Пропонуємо вам в широкому асортименті: мольберти студійні, настільні, переносні і декоративні. Вони стануть, і в прямому, і переносному сенсі слова, опорою вашої творчості на довгі роки. Кожна модель ретельно опрацьована до дрібниць, які гідно оцінять і професіонали, і художники-початківці. Виготовлені з карпатського бука, просочені лляною олією, мольберти самі певною мірою є витвором мистецтва. Наше натхнення, з яким ми виробляємо продукцію для творчості, впевнені, передасться і вам! Купіть мольберт у нас, і отримаєте музу безкоштовно!

Як часто ви бачили щось красиве, вражаюче і гідне відображення на полотні, але не мали під рукою інструментів? Тепер ця проблема вирішена: потрібно тільки вибрати і купити етюдник на металевих ніжках з якісної, щільної деревини (карпатський бук), покритої лаком та полотно. Кожна модель має відділення для фарб, пензлів, комплектується палітрами. Головні переваги нашої продукції для творчості - найвища якість матеріалу та роботи, тривалий термін експлуатації.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Модульні планки

Від 15 см до двох метрів, стандартних і нестандартних розмірів модульні планки на нашому сайті користуються особливою популярністю завдяки високій якості матеріалу і виконання, термінів виготовлення та доступним цінам! Якщо ви шукали якісні модульні планки - ви їх знайшли!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Картини по номерам

На жаль, не всім вдається знайти вихід і надати потрібний напрямок своєї творчої енергії. Картини по номерам - це найбільш зручний спосіб відкрити в собі нові сторони особистості, набути чудове хобі та реалізувати своє бажання творити! Від великого естетичного задоволення вас відокремлює всього один крок - це зробити замовлення на картини по номерах. Крім цього, картини за номерами - дуже оригінальний подарунок! Шедеври світової художньої скарбниці у ваших будинках за доступними цінами - непогано, правда?

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наші переваги

  • З нами приємно працювати
  • Гарантія якості
  • Цілодобовий прийом замовлень
  • Не тестується на тваринах
  • Тільки ручна робота