Шановні покупці, статус товарів змінюється протягом дня (обраний вами товар може бути в резерві на іншого покупця). Наявність уточнюється безпосередньо менеджером.

Творчість - гармонія, краса, свобода!

У дитинстві всі діти із захватом граються з фарбами, пластиліном, складають історії, танцюють, співають, незважаючи чи є слух або голос. Вони віддаються цьому процесу від щирого серця, від повноти життя, відкрито і з радістю! Значить прав був Бертольд Брехт, який стверджував що, всі види мистецтв служать найбільшому з мистецтв - мистецтву жити на землі.

                                                                              Значить Творчість-це можливість пізнання світу!
Дорослішаючи ми втрачаємо такі цінні якості як довірливість, відкритість, безпосередність і ... здатність до творчості. Але, на щастя, не всі. Деякі люди назавжди залишаються дітьми в світі дорослих, ігноруючи всі стереотипи і шаблони сучасного общества.Прагматікі називають таких-"не від світу цього" і "білими воронами".

Мистецтво є посередник того, що не можна висловити (Йоганн Вольфганг Гете).
Творець створив світ досконалим. Однак не настільки бездоганним, як хотілося б, надавши можливість людям, його вищим представникам, засіб для його подальшого поліпшення. І це засіб-Творчість. Людина, як співтворець, призначений для створення нової, вищої форми жізні.Так написано в Божественному Одкровенні.
                                                          Творчість це гармонія, краса, свобода!
                                                                                 Отже, мета життя-створення Гармонії і Краси!
Кожна людина, неповторний як особистість. Значить творча особистість створює унікальний продукт, як матеріальний так і духовний.
Харчуються творчі особистості уявою, що породжується чистим, гарячим і неймовірно сильним бажанням серця. Це уява створює свої особливі форми внутрішнього духовного світу-оригінальні і нестандартні ідеї і погляди, незалежні від загальноприйнятих умовностей.

Для такого виразу необхідна певна сміливість і свобода. Отже, що ж сприяє розвитку творчості в людині? Свобода!

Коли люди зайняті улюбленою справою вони счастліви.Іменно в цьому виявляються всі їхні кращі якості-навички, вміння, креативність, весь творчий потенціал.Оні постійно розвиваються, самоусовершенствуются.Оні сприяють прогресу і руху вперед.

                                                                                                     Творчість це Щастя!
Отже Творчість тримається на чотирьох китах (основи):

  •     Пізнання світу;
  •     Створення Гармонії і Краси;
  •     Свобода;
  •     Щастя.

  Отже, Творчість - можливість найбільш повно реалізувати свій початок, своє "Я". Це - найяскравіше і потужне прояв активності Людини, що викликає до життя уява, натхнення з метою зміни і перетворення навколишнього світу.

Глибоко помиляються ті, які вважають проявом Творчості тільки створення художніх творів: картин, музики, скульптури ..... Все, що Людина вважає за потрібне вдосконалити, перетворити, поліпшити, дополніть- все це результат творчого процесу. Іноді зміни ці не зовсім вдалі (наприклад, поворот річок та ін. В цьому роді), але не будемо забувати, що Людство-це немовля на тлі Вічності. А дитині властиві помилки в силу свого малого життєвого досвіду. Головне тут - прагнення допомогти Творця, піти якомога далі від тваринного початку. І все нові наукові закони, експерименти, створення нових форм, навіть нових рецептів на кухні, навіть в моделюванні сукні, прикраси зовнішності - все це прагнення зробити щось по-новому, привнести індивідуальність і і неповторність в таке звичне, буденне, усталене. І це теж-Творчість.

Змусивши активніше працювати свій мозок Людина задіє весь його потенціал і, таким чином, тренує його. Від цього тільки виграють процеси раціонального пізнання (когнітивні процеси), які поступово згасають з віком.

Вчіться отримувати задоволення від справжнього: чи не копайтеся в минулому, не сумуйте про майбутнє. Все йде своєю чергою. Упаковуйте свої стреси в творчі моменти-вони допоможуть впоратися з усім негативом. Фіксуйте позитив і радість в своїх творіннях і вони назавжди залишаться з вами. Займіться тим, що вам цікаво і ви доторкнетеся до чуда! Вам потрібна слава? Вона прийде! Вам потрібні гроші ? І вони будуть! Тільки не зациклюйтеся на цьому, а просто Творіть. Відкрийте своє серце, перестаньте бути жертвою обставин, перестаньте обганяти Час і Жізнь.Скажіте: "Я зможу!" .І все вийде. Дивно, але тут діє якийсь майже надприродний закон.Все, про що ви мрієте як доросла людина, можна отримати: гідну роботу, стати відомим, зробити відкриття, навчитися новому, стати зіркою, врешті-решт!

Творіть! І по вашим зусиллям і бажанню нехай буде вам!

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Ваш номер телефону не буде зібрано або використано для маркетингових цілей

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×